Hakkımızda

Avrasya Port Hotel' e Hoşgeldiniz!

Misafirimiz olun - Avrasya Port Hotel

Beklentilerinizin siz söylemeden karşılık bulduğu Avrasya Port Hotel’de her detay, siz değerli misafirlerimizin konfor ve memnuniyetini karşılamak için tasarlanmıştır. Alışılagelmişin ötesinde, gelişimci ve yenilikçi anlayışımız ile donatılmış, sizlere evinizin konforu ve rahatlığını yaşatıyoruz.

Daima daha iyiyi yakalamanın arayışında olan hizmet anlayışımız, seçkin ve tecrübeli personelimiz ile konforunuz için her detayı düşündüğümüz deniz manzaralı geniş ve ferah odalarımızda banyo, Lcd TV, telefon, klima, mini buzdolabı, Wifi gibi sunduğumuz olanaklar ile prestijli bir şehir otelinden daha fazlasıyız.

Kalbinizde yer edinmek için kapılarını sizlere açan Avrasya Port Hotel, tarihi yarımadanın merkezinde, Kapalı Çarşı’ya 10 dakika,  Sultanahmet Camii ve Ayasofya Müzesi'ne 15 dakika, Aksaray ve Yusufpaşa Tramvay İstasyonlarına 4 dakika, Yenikapı Metro İstasyonuna 1 dakika yürüme mesafesinde, Yenikapı Deniz Otobüsü İskelesine 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Yeni nesil teknoloji ile donatılmış,  40 Oda ve 80 kişilik kapasiteli otelimizin tüm odaları günümüz istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilmiştir. Restoranımızda Ücretsiz açık büfe kahvaltınızı yapabilir ve  boş vakitlerinizde sıcak ve soğuk içecek sunumlarımızdan faydalanabilirsiniz.

  • Güler Yüz
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Online Rezervasyon

BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN

E-Bülten aboneliğine katılmak için e-mail adresinizi gönderin!